4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, 20e eeuw
Stilleven. Hierbij stilleven door Jan Giesen
tweemaal doek, ca. 60 x 50 cm.
Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60