Catalogusnummer: 5097
Jim Dine (geb. 1935)

Wall chart I

litho, gesign. r.o., 20/75, 123 x 90 cm.

lithograph, signed lower right, 20/75, ful sheet size 123 x 90 cm.

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 2.000
Hamerprijs: € 2.000

Hamerprijs: € 2.000