Clown. Met annotatie; voor mijn vriend Erwin. St. Klaasdag, Paramaribo 5 dec '95'
litho, niet ingelijst, 40 x 31,5 cm.
Provenance: Uit de collectie van de kunstenaar Erwin de Vries, via vererving naar de huidige eigenaar
Hamerprijs: € 575