Catalogusnummer: 5099
Corneille (1922-2010)

Clown. Met annotatie; voor mijn vriend Erwin. St. Klaasdag, Paramaribo 5 dec '95'

litho, niet ingelijst, 40 x 31,5 cm.

Provenance: Uit de collectie van de kunstenaar Erwin de Vries, via vererving naar de huidige eigenaar

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575

Hamerprijs: € 575