4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
H. Nieuwenhuis (20e eeuw)
Portret van een jongen. Hierbij onbekende kunstenaar, bosgezicht met jager
pastel, 1913, 46 x 38 cm. en doek, 20 x 25 cm.
Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90