Catalogusnummer: 2128
Rusland feestdagen icoon, 18e eeuw

centraal ingelegd met orthodox kruis, omring met dertien feestdagen velden.

h. 53 x b.43 cm.

Russian icon, 18th century. with inlaid bronze cross surrouned by thirteen scenes.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320