Catalogusnummer: 2129
Albasten reliëf plaquette met voorstelling van kardinaal, 19e eeuw;

Geplaatst in verguld houten lijst. (lijst beschadigd).

h. 14 cm, b. 11 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140