Catalogusnummer: 2130
Duitsland, gestoken eikenhouten sculptuur 'Madonna op de maansikkel', Thüringen, 17e eeuw;

Uitgevoerd met polychrome schildering. De achterzijde met fraai gestoken haar. Compleet met koperen gegraveerde kroon met geslepen kleurstenen.

h. 119 cm, b. 28 cm, d. 22 cm

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.500
Hamerprijs: € 1.500

Hamerprijs: € 1.500