4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4505
Carl Friedrich Lessing (1808-1880)

Uitgestrekt heuvellandschap met figuren op een pad

doek, gesign. C.F.L. r.o., 1840, 36 x 50 cm.

Taxatie: € 160 - € 260
Huidig bod: € 1.150
Hamerprijs: € 1.150

Hamerprijs: € 1.150