1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
0099970862
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4828
update-catalogue
Plattegrond van Amsterdam, 18e eeuw,

uitgegeven door Tobias Conrad Lotter, Augsburg

gravure, handgekleurd

50 x 60 cm.

1

Taxatie: € 150 - 250
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280

outbid-warning
Overboden