1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Plattegrond van Amsterdam, 18e eeuw,
uitgegeven door Tobias Conrad Lotter, Augsburg
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280
Overboden