5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4901
Betsy Westendorp-Osieck (1880-1968)

'Doosje met vruchten'

doek, gesign. r.o., 60 x 55 cm.

Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260