5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4900
Hendrik Nicolaas Werkman (1882-1945)

'Het Joodsche bruidje' Uit de suite Chassidische Legenden

sjabloondruk, ongesigneerd, formaat gehele blad 50 x 32 cm.

Herkomst: Kunsthandel Lambert Tegenbosch, Heusden. Hoogstwaarschijnlijk een proefdruk. De meeste proefdrukken zijn niet gesigneerd. Uit de correspondentie met Henkels blijkt dat Werkman vanwege de grote vraag naar de series van de Chassidische legendes extra drukken heeft gemaakt, ook losse drukken die ongenummerd maar soms ook ongesigneerd zijn gebleven.

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 4.400
Hamerprijs: € 4.400

Hamerprijs: € 4.400