Catalogusnummer: 2135
Gestoken eikenhouten heiligenbeeld, 17e/18e eeuw;

Voorstellende Benedictijner monnik. (resten van polychromie, armen manco).

h. 48 cm.

Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300