Catalogusnummer: 2134
Rusland, icoon met voorstelling van Tsaar, 19e eeuw;

Uitgevoerd met zilveren Rizza, gekeurd en gedateerd 1859. In verguld houten lijst.

h. 11 cm, b. 10,5 cm

Taxatie: € 400 - € 500
Huidig bod: € 450
Hamerprijs: € 450

Hamerprijs: € 450