4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Robert Cleminson (act. ca. 1864-1903)
doek, gesign. l.o., 26 x 35 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90