6e zitting - Donderdag 9 november 19.00 uur: 6800-7056 - Moderne en hedendaagse kunst
Catalogusnummer: 5206
Hans Bellmer (1902-1975)

Europa en de stier

ets, gesign. r.o., 2/100, volledige blad 56 x 37 cm.

Provenance, collection Prof. Dr. Dr. mult. Louis Fink

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160