6e zitting - Donderdag 9 november 19.00 uur: 6800-7056 - Moderne en hedendaagse kunst
Catalogusnummer: 5207
Max Rädecker (1914-1987)

Drie vrouwen

aquarel en gouache, gesign. r.o., niet ingelijst, 50 x 65 cm.

Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200