Catalogusnummer: 2338
Frankrijk, paar gestoken lindenhouten kandelaren vermaakt tot schemerlampen, 18e eeuw;

Beide opgelegd met bladzilver, compleet met groen geplisseerde zijden lampenkappen.

h. 68 cm, h. incl. kap 90 cm

Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400