Frankrijk, paar gestoken lindenhouten kandelaren vermaakt tot schemerlampen, 18e eeuw;
Beide opgelegd met bladzilver, compleet met groen geplisseerde zijden lampenkappen.
h. 68 cm, h. incl. kap 90 cm
Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400