3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4556
Chris van der Windt (1877-1952)
Vaas met chrysanten
paneel
26 x 38,5 cm.
gesign. l.o.
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440
Hamerprijs:
€ 440