3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4556
Chris van der Windt (1877-1952)

Vaas met chrysanten

paneel

26 x 38,5 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440

Hamerprijs: € 440