3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4557
Willem Hendrik van der Nat (1865-1929)
Gezicht op een boerderij
maroufle
25 x 35 cm.
gesign. r.o., 1905
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 460
Hamerprijs: € 460
Hamerprijs:
€ 460