Catalogusnummer: 4859B
Tjeerd Bottema (1884-1940)

Molentje bij Leiden. Hierbij ets door Frans Everbag, Noordermarkt

kleurenets

17 x 25 cm.

gesign., en ets, gesign. in de plaat, 33 x 40 cm.

2

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70