Tjeerd Bottema (1884-1940)
Molentje bij Leiden. Hierbij ets door Frans Everbag, Noordermarkt
gesign., en ets, gesign. in de plaat, 33 x 40 cm.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70