1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4860
update-catalogue
Willem Witsen (1860-1923)

Regen, Thames Embankment, Londen

ets en aquatint

22,7 x 30,3 cm.

resten signatuur r.o., l.o. genummerd, litt: De Groot nr. 55, Boon nr. 53 en van Wisselingh nr 448

1

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000

Hamerprijs: € 1.000

outbid-warning
Overboden