4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Paul Arntzenius (1883-1965)
maroufle, gesign. r.o., op achterzijde lijst annotatie door de kunstenaar, 20 x 30 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100