5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4862
Cato van Hoorn (1851-1939)

Bloemstilleven

paneel, ongesign., herkomst: Familie van de kunstenares, 60 x 45 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140