5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4924
Marie Hendrik Mackenzie (1878-1961)

Afgemeerde schepen aan een winterse Prinsengracht

doek, gesign. l.o., 63 x 76 cm.

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.100
Hamerprijs: € 1.100

Hamerprijs: € 1.100