5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4925
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958)

Gezicht op de boulevard van Scheveningen met wandelende figuren

maroufle, gesign. l.o., 22,5 x 28,5 cm.

Provenance: particuliere collectie Amstelveen

Taxatie: € 600 - € 1.200
Huidig bod: € 1.800
Hamerprijs: € 1.800

Hamerprijs: € 1.800