5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4946
Kasper Niehaus (1889-1974)

Portret van de vrouw van de kunstenaar, Johanna Niehaus- Van Deene

maroufle, ongesign., herkomst: familie van de kunstenaar, 49 x 49 cm.

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700