5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4948
Hollandse school, 19e eeuw, met latere signatuur Leickert

Houtzaagmolens aan de Schie bij ondergaande zon

paneel, gesign. l.o., 43 x 59 cm.

Provenance: particuliere collectie uit het Westland, ten bate van het Rode Kruis

[1

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 3.800
Hamerprijs: € 3.800

Hamerprijs: € 3.800