6e zitting - Donderdag 9 november 19.00 uur: 6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Catalogue number: 5194
Judith Brown (1932-1992)

Twee eenden

inkt en aquarel, gesign. r.o., '60, 35 x 28 cm.

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 50
Hammer Price: € 50

Hammer price: € 50