6e zitting - Donderdag 9 november 19.00 uur: 6800-7056 - Moderne en hedendaagse kunst
Catalogusnummer: 5195
Corneille (1922-2010)

Vrouw met kat. Hierbij rotaprent door Aat Veldhoen en ets door Rup

litho, gesign. r.o., '96, HC 1/30, 30 x 23 cm. en prent, 30 x 40 cm.

Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120