6e zitting - Donderdag 9 november 19.00 uur: 6800-7056 - Moderne en hedendaagse kunst
Catalogusnummer: 5196
Ossip Zadkine (1890-1967)

' Ennemies Amicaux'

litho, niet ingelijst, schade aan het papier, afmeting totale blad 75 x 55 cm.

Provenance: Uit de collectie van de kunstenaar Erwin de Vries, via vererving naar de huidige eigenaar

Taxatie: € 120 - € 220
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260