Catalogusnummer: 5088
Corneille (1922-2010)

Un reve vigital'

litho, gesign. r.o., epreuve d'artiste, niet ingelijst, '70, 50 x 65 cm.

Provenance: Uit de collectie van de kunstenaar Erwin de Vries, via vererving naar de huidige eigenaar

[map]

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420