Catalogusnummer: 5090
Corneille (1922-2010)

La grenade (le fruit et l'arme)

litho, gesign. r.o., niet ingelijst, scheur, vouw en verkleuring in papier, 43 x 60 cm.

Provenance: Uit de collectie van de kunstenaar Erwin de Vries, via vererving naar de huidige eigenaar

[map]

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280