La grenade (le fruit et l'arme)
litho, gesign. r.o., niet ingelijst, scheur, vouw en verkleuring in papier, 43 x 60 cm.
Provenance: Uit de collectie van de kunstenaar Erwin de Vries, via vererving naar de huidige eigenaar
[map]
Hamerprijs: € 280