21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Frankrijk, w.b. gesigneerd Sabino, zes gesatineerde persglazen lampenkappen, Art Deco;
Een op metalen vernikkelde armatuur.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420