21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2728
Frankrijk, w.b. gesigneerd Sabino, zes gesatineerde persglazen lampenkappen, Art Deco;

Een op metalen vernikkelde armatuur.

diam. 13 - 15 cm

[6]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420