15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Karel Gomes (1930-2016), grijs gepatineerd bronzen sculptuur, voorstellende arend, ca. 1970;
Gesigneerd in de voet dmv monogram 'KG'.
Taxatie: € 200 - € 300
:
Hamerprijs:
Overboden