Amador Braojos (Toledo 1947). Zilveren vormstuk voorstellende eend met gespreide vleugels. Laat 20ste eeuw.
Uitgevoerd met bergkristal en lapis lazuli applique op de borst. Oplage 7 van 7, gemerkt 925.
Taxatie: € 400 - € 600
Hamerprijs: