15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Lalique, paar persglazen en gesatineerde boekensteunen, 'Hirondelles', tweede helft 20e eeuw
Gesigneerd onderzijde [Lalique France] [chip onderzijde]
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100