Catalogusnummer: 2622
Lalique, persglazen tazza 'Nogent', 2e helft 20e eeuw
Onderzijde gesigneerd [Lalique France]
h. 8 cm, diam. 14 cm
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180
Hamerprijs:
€ 180