15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Willem Heesen (1925-2007), geblazen glasobject "Waaiende boomtoppen".
Samengesteld uit afzonderlijke glasdelen van verschillende kleuren. Gesigneerd {W. Heesen 940815}
h. 48 cm, b. 78 cm, d. 0,5 cm.
Taxatie: € 200 - € 300
:
Hamerprijs:
Overboden