15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2653
update-catalogue
Jan-Willem (Noekie) Rädecker (1924-2009), geometrisch drievoudig bronzen sculptuur, ca. 2000;

Gesigneerd met monogram.

h. 12 - 19,5 cm

Circa 2000 aangekocht gedurende atelier bezoek te Egelenburg.

[3]

Taxatie: € 300 - € 500
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €