6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6416
update-catalogue
Abraham Hulk (1813-1897)

Schepen op een meer

doek, gesign. r.o., 61 x 91 cm.

[1]

Taxatie: € 1.500 - € 2.500
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €