Duitsland, theebus en drie diverse snuifdoosjes,
theebus op pootjes en rijk versierd, vergulde binnenzijde gemerkt mt. onduidelijk en winkelier N.S. Gottlieb o.a. Amsterdam, 2e gehalte, snuifdoosjes bewerkt, één met vergulde binnenzijde e, mt. Gebrüders Kühn Schwäbisch Gmünd, vanaf 1860, 925 gehalte,
deksel niet goed sluitend
Taxatie: € 120 - € 160
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220