Zweden, zes theelepels en een dienlepeltje, Sami-stijl,
met ringetjes en gravures, deels verguld, diverse meestertekens , lepels jaarletters o.a 1923, 1925, 1938, hierbij zes BWG visvorken,
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60