1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 772
Denemarken sigarettendoos, Art Deco en divers,

gehamerde doos met houten interieur, mt. C.M. Cohr Fredericia en twee diverse kristallen theebussen en kannetje met zilveren monturen, diverse meestertekens en jaarletters, 2e gehalte,

10 x 14 cm, doos bruto 230 gr.

[zkj]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100