020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6094
Rudolf Bremmer (1900-1993)
Drie ltho's. Hierbij litho door Moulijn en litho door Nijland
[map]
Taxatie: € 60 - € 120
:
Hamerprijs:
Overboden
Bied
Totaal incl. kosten: €