8e zitting - Vrijdag 3 mei 10:00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 7525
Damspiegel in vergulde lijst in Louis XV stijl, 19e eeuw,
kuif met schelpornament (besch.)
h. 237, br. 29 cm
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440
Hamerprijs:
€ 440