8e zitting - Vrijdag 3 mei 10:00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 7524
Kleine damspiegel in notenwortelhouten lijst in Queen Anne-stijl, 18e eeuw,
met gestoken kuif
h.109, br. 22 cm
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400
Hamerprijs:
€ 400