8e zitting - Vrijdag 3 mei 10:00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 7523
Damspiegel in verguld houten lijst in Louis XV stijl, 19e eeuw
met kuif waarin o.a. acanthusbladeren (besch.)
h. 175, br. 50 cm
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320
Hamerprijs:
€ 320