8e zitting - Vrijdag 3 mei 10:00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 7525
Damspiegel in vergulde lijst in Louis XV stijl, 19e eeuw,

kuif met schelpornament (besch.)

h. 237, br. 29 cm

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440

Hamerprijs: € 440