14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Frankrijk, gestoken houten sculptuur van vrouwelijke Heilige met boek, 17e eeuw;
Geplaatst op gebeeldhouwde sokkel met reliekhouder. (beschadigingen).
Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: