14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2421
Frankrijk, gestoken houten sculptuur van vrouwelijke Heilige met boek, 17e eeuw;

Geplaatst op gebeeldhouwde sokkel met reliekhouder. (beschadigingen).

h. 45 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: