13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Delft, Van Duijn, vijfdelig blauw-wit aardewerken kaststel, 18e/ 19e eeuw,
met gemodelleerde panelen waarom rivierlandschappen, bestaande uit een set van drie balustervazen en twee trompetvazen (twee deksels missend, een deksel met gerestaureerde knop, alle met randbeschadigingen)
Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 300
Hammer Price: € 300